ĮGYVENDINTI JŪSŲ SVAJONĘ NETURINT NUOSAVŲ LĖŠŲ

Namą norite statytis patys, pagal Jūsų norimą projektą. Lietuvoje yra įsivyravusi nuomonė, kad gauti kreditoriaus finansavimą namo statybai yra praktiškai neįmanoma. Tačiau mes turime Jums kelis sprendimus.

image

MES SIŪLOME

  • Mes pastatome namą pagal Jūsų išsirinktą projektą už savo lėšas, ir kai namas jau yra baigtas, tiesiog Jums parduodame.
  • Suderiname visus reikiamus dokumentus, ir kreipiamės į kreditorius. Mes, kaip įmonė, tampame laiduotoju, kad statyba vyks pagal nurodytą projektą, nebus viršytos suderintos sąmatos ir t.t. Taigi čia situacija panaši, kaip ir su namo pirkimu, tačiau Jūs turite namą būtent tokį, kokio norėjote, o ne tokį , koks tą dieną buvo pasiūloje. Taip pat, šiuo atveju galutinė namo kaina išeina mažesnė, nei perkant jau pastatyą namą.

PATIKĖKITE DARBUS PROFESIONALAMS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque nec erat erat. Integer blandit nulla quis fermentum hendrerit. Vestibulum eu libero volutpat, portas quam acc, tempus sem. Donec sodales quam id lorem lobortis, vitae interdum nisl vehicula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam suscipit, elit quis facilisis dictum, diam justo volutpat dui. Cras id justo eget sapien scelerisque lacinia non a eros.

-->